Відбулося засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради від 22.03.2019

Дата: 22.03.2019 10:45

22 березня 2019 року о 10:00 в залі засідань селищної ради відбулося   засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

Порядок денний:

1. Про негайне відібрання дитини.

2. Про оформлення документів про скоєння адміністративних правопорушень у сфері благоустрою.

3. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

4Про затвердження переліку вулиць і доріг комунальної власності на території Варвинської селищної ради, на яких у 2019 році планується провести ремонт дорожнього покриття.

5. Про внесення змін до переліку видів громадських робіт  що мають економічну, соціальну та екологічну користь, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку на 2019 рік.

6. Різне.