Прямуючи «стежкою дружби»

Дата: 03.04.2019 09:30

Питання морально – етичного виховання дошкільників надзвичайно актуальне сьогодні. Тому  з  молодшого дошкільного віку формуємо у  дітей почуття правди, довіри, справедливості, чесності, відповідальності, сорому, совісті, громадянські почуття. З цією метою педагоги ЗДО «Джерельце» проводять з дітьми цікаві форми роботи: заняття, бесіди,  розгляд ілюстрацій, екскурсії, сюжетно рольові ігри та інше.

Педагоги обмінюються між собою досвідом роботи. Так вихователь вищої категорії  Розводовська Н.П. показала інтегроване заняття  в старшій групі «Незабудка»: «Незвичайні пригоди Сніговичків у «Джерельці»».  На якому дітям потрібно  було дістатися до «чарівника», який мав перетворити сніговичків на людей. Для цього малята зібрали «келих добра», виконуючи різні завдання у «творчій лабораторії». Прямуючи «стежкою дружби», вони пригадали правила товаришування, з’ясували,   що хоч вони всі різні за зовнішністю та вподобаннями, але схожі своїми добрими справами. Ще на малят чекали скляні чоловічки, які допомогли довести експериментальним шляхом, що навіть один поганий вчинок має негативний вплив на особистість. Також діти будували із ігрокубів   «вежу добра», збирали посилку з подарунками для Благодійного фонду та створювали «серце», в якому квітнуть квіти любові. Наприкінці заняття всі отримали солодкі подарунки.