Діти – «бджілки» вирушили у тренінг-зал

Дата: 03.04.2019 09:41

Збереження та зміцнення здоров’я дошкільників – першочергове завдання для педагогів та батьків. Тому ЗДО «Джерельце» активно впроваджує в освітній процес здоров’язберігаючі технології, що сприяють формуванню здоров’язберігаючої компетентності дошкільників.

Так вихователь Дзюба О.А показала колективний перегляд заняття з фізичної культури в середній групі «Вишенька».

Діти – «бджілки» вирушили у тренінг – зал до ведмедика  Мишка,  де вправлялись у виконанні різних вправ. Весело і енергійно виконували вправи на кубах на розтяжку, рівновагу, силу, витривалість. Був продемонстрований комплекс  вправ з обручами,  де діти показали уміння  працювати в парах та трійках.   Старанно вправлялись діти на «більбоке», розвиваючи  почуття рівноваги. Виконання  вправ на фітболм’ячах, сприяло тренуванню дихальної системи та формуванню стрункої і красивої осанки.  Були виконані вправи на релаксацію з елементами  аромотерапії та самомасажу. Нагородою для дітей за старанність та активність став подарований ведмедиком «абонемент» на відвідування  тренінг – залу та повітряні кульки для здійснення дитячих мрій, які  вони і запустили у небо.