До уваги жителів смт Варва та Варвинського району!

Дата: 08.04.2019 12:42

Заплановано проведення в смт Варва Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, а також інформаційно-роз’яснювальних заходів в рамках інформаційних кампаній «Відповідальне батьківство !», «Маю право голосу !» та інших, новацій та он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.

Проведення мобільного консультативного пункту планується на 11 квітня 2019 року, з 09.30 до 11.00 год. в приміщені Варвинської селищної ради (вул. Пилипенка, буд. 3, смт Варва Чернігівської області, 17600).

Проведення інших інформаційно-розяснювальних заходів планується з 11.00 до 12.00 в приміщенні Варвинського районного центру зайнятості (вул. Шевченка, 40-а, смт Варва Чернігівської області, 17600).

В ході заходів відбудеться прийом громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства, інших питань діяльності Головного територіального управління юстиції.

Запрошуємо до участі у заході представників аграрного бізнесу, жителів та аграріїв району, місцеві засоби масової інформації.