Гумор – це веселий сміх, радість, світло для усіх!

Дата: 10.04.2019 09:36

Традиційно в ЗДО «Джерельце» 1 квітня відбулося свято гумору та сміху. З великим азартом діти читали гуморески, співали частівки, грали у веселі ігри. Усі присутні отримали заряд бадьорості, веселощів та гарного настрою.

Дитинство – радісна пора в житті кожної людини, коли весь світ, начебто, посміхається тобі назустріч. Гумору притаманні якості, співзвучні з потребами маленьких дітей, їх життєлюбністю, бажанням порадіти разом, прагненням до відкриття нових, несподіваних граней буття. Навіть складні життєві проблеми може розв'язувати лише оптимістична, впевнена в собі, позитивно налаштована людина, яка з будь-якої ситуації може зробити позитив.

Саме тому, з метою формування в дошкільників почуття гумору та створення емоційно-позитивної атмосфери, сприяючи відпочинку дітей та з нагоди Дня сміху, в ЗДО « Джерельце» 2019 року, була організована та проведена розвага «Гумор - це веселий сміх, світло, радість для усіх!», яку підготували вихованці нашого садочка разом з вихователями та музичним керівником.

Хай звучить веселий сміх,
Щоб гарний настрій був у всіх!
Від пісень і жартів, звісно,
Хай сьогодні стане тісно.

Лунає скрізь веселий сміх, бадьора пісня лине,
Запрошуємо ми усіх в садок « Джерельце» до нас на Гуморину!
Зі святом сміху всіх вітаємо, всім дітям і гостям бажаємо
Вроди, злагоди і щастя, щоб завжди був добрий настрій!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДошкільний навчальний заклад бажає Вам добрих першоквітневих усмішок! Нехай вони зарядять Вас оптимізмом та бадьорістю на увесь рік