28 чергова сесія 18.04.2019

Дата: 16.04.2019 09:07

18 квітня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять восьма чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання

Порядок денний:

1.        Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність
2.        Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
3.        Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Кекух,Колос,Герасименко)
4.        Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
5.        Про припинення права користування земельними ділянками
6.        Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
7.        Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
8.        Про передачу земельної ділянки у власність
9.        Про резервування земельних ділянок
сільськогосподарського призначення
за учасниками бойових дій
10.        Про внесення змін до рішення Варвинської селищної ради від 15 листопада 2018 року № 14-19/18отг «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність» та про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
11.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Носенко)
12.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Козлов)
13.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Луценко)
14.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Будулаті)
15.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Тищенко)
16.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Михайліченко)
17.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Бачиш)
18.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Четверіков)
19.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Хоменко)
20.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кондратенко)
21.        Про розгляд заяви Рейки С.М.
22.        Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (Ворона, Усенко,Рибальченко)
23.        Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та про передачу її в оренду
24.        Про поновлення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту
25.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності)