Земельні торги

Дата: 18.04.2019 11:06

Варвинська селищна рада повідомляє, що за результатами земельних торгів з продажу права оренди строком на 7 років на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 8,5000 га, кадастровий номер 7421155100:04:000:0628, для ведення фермерського господарства, яка розташована на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області, розмір річної орендної плати за користування даною земельною ділянкою, згідно протоколу земельних торгів від 17 квітня 2019 року, становить 43112 грн.68 коп. і складає 21,9099 % від нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

Земельні торги з продажу права власності на 14 земельних ділянок по 0,0030 га кожна, для будівництва індивідуальних гаражів в смт Варва по вул. Садовій, визнані такими, що не відбулися, в зв’язку з відсутністю учасників.