Відкриття футбольного майданчика

Дата: 22.04.2019 15:30

У Варвинській ОТГ відбулася знакова подія - відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям, на який так чекали наші спортсмени. Привітали присутніх голова Варвинської райдержадміністрації Любов Доля, селищний голова Валентина Саверська-Лихошва. Перед учасниками свята виступив керівник фракції Аграрної партії в селищній раді, голова районної організації Микола Гайдай та передав слова вітання від заступника голови Аграрної партії України, голови обласної організації, депутата Чернігівської обласної ради Сергія Гайдая, за фінансової підтримки якого відбувся футбольний турнір. У турнірі взяли участь команди дітей 2009-2010 років народження з Варви, Прилук, Прилуцького району та Ічні. Перемогу здобула команда м. Прилуки, на другому місці - Ічня, третя сходинка за Прилуцьким районом. Привітав всіх гравців і вручив призерам кубок, медалі, грамоти та солодкі подарунки Микола Гайдай. Були відзначені також кращі гравці.