30 чергова сесія 23.05.2019

Дата: 21.05.2019 11:29

23 травня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться  тридцята чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність
2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
3. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Васьковський, Годунко, Ястремський)
4. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
5. Про припинення права користування земельними ділянками
6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності
7. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її в оренду
8. Про проведення повторних земельних торгів у формі аукціону
9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Рибальченко)
11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Усенко)
12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (В»юницький)
13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Самофал)
14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Ворона)
15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Небрат)
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Хоменко)
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Жулай)
18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гарбар)
19. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Шухарьова)
20. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку та передачу її у власність
21. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку.
22. Про поновлення договору оренди на земельну ділянкуземлеустрою
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності
24. Про резервування земельних ділянок
25. Про утворення торгівельного майданчика