20 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться тридцять перша чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 18.06.2019 12:34

Порядок денний:

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
  2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  3. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)(Гавриков, Неліпа,Сидоренко,Якименко).
  4. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  5. Про припинення права користування земельними ділянками.
  6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності(Цопа).
  7. Про резервування земельної ділянки для розширення меж існуючого кладовища.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  9. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.
  10. Про дозвіл на оформлення права постійного користування земельною ділянкою.
  11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Велігоша).
  12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Онищенко).
  13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гамадик).
  14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Бобошко І.П.).
  15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кононенко).
  16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кропива).
  17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Хілобок).
  18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гармаш).
  19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Андрієнко).
  20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Пальоха).
  21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Четверікова).
  22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гасан).
  23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Потій).
  24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Торопова).
  25. Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  26. Про відтермінування розгляду заяви.
  27. Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік.
  28. Про встановлення ставки транспортного податку на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік.
  29. Про встановлення ставок туристичного збору на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік.
  30. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік Код згідно з КОАТУУ 7421155100.
  31. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Варвинської  селищної ради Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік Код згідно з КОАТУУ 7421155100.
  32. Про внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку.
  33. Про придбання квартири у комунальну власність.
  34. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії сьомого скликання селищної ради від 20 грудня 2018 року  № 9-22/18отг «Про селищний бюджет  Варвинської селищної об`єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  35. Про затвердження Стратегії розвитку Варвинської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки.
  36. Про затвердження в новій редакції Програми благоустрою населених пунктів селищної територіальної громади на 2019 рік
  37. Про приватизацію житла.