У рамках операції «Акциз-2019» у Чернігові викрили черговий підпільний цех

Дата: 27.06.2019 09:37

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області та спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України  припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

На замислюючись особливо про життя та здоров‘я людей, підприємливий мешканець м. Чернігова відкрив «підпільний цех» з виробництва фальсифікованої горілки, в якому він, незважаючи на антисанітарні умови, займався виготовленням горілки та фасуванням спирту в пластикову тару та так звані «bag-in-box».

Знаходився цех у складському приміщенні на території однієї з оптово-роздрібних баз м. Чернігова. Значне скупчення людей дозволило ділку налагодити там же й мережу збуту виготовленого фальсифікату.

За результатами проведених обшуків в місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату, із незаконного обігу вилучено 1 150 літрів спирту та 1750 літрів фальсифікованої алкогольної продукції.

Крім цього, в ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищила 618 тис гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області