П'ять років тому звільнили Слов'янськ та Краматорськ

Дата: 05.07.2019 12:51

Сьогодні виповнюється п'ять років з дня, коли українська армія після тривалої облоги зайняла стратегично важливі міста Слов'янськ та Краматорськ. Звільнення Слов'янська та Краматорська відбулося після майже трьох місяців бойових дій біля цих населених пунктів. Бої почалися в середині квітня, коли проросійські терористичні банди захопили ключові адміністративні будівлі міст.

Зазнавши фіаско в Слов'янську, банди змушені були рано вранці 5 липня 2014 року залишити місто. Робили вони це організовано, кількома колонами. Те ж саме зробили і бойовики з Краматорська, приєднавшись до колони втікачів зі Слов'янська. Основні сили незаконних збройних формувань були переміщені до Донецька і Горлівки. Вже в обід 5 липня над будівлею Слов'янської і Краматорської міських рад були підняті українські прапори. Після звільнення міст стало зрозуміло – бойовики тікали поспіхом, оскільки залишили після себе величезну кількість зброї і боєприпасів російського виробництва, що стало черговим сильним доказом для тих, хто до останнього моменту не вірив у причетність Росії до військової агресії проти України.

За матеріалами : https://www.volynnews.com/news/all/chotyry-roky-tomu-zvilnyly-sloviansk-ta-kramatorsk/