ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 01.08.2019 12:09

Варвинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Міністерства Оборони України запрошує громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом.

З початком 2019 року істотно збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України. На сьогодні мінімальне місячне грошове забезпечення військовослужбовця Сухопутних військ Збройних Сил України становить:

грн.

Поза зоною ООС (АТО)

Друга лінія оборони

Перша лінія оборони

Стрілець (солдат)

10 200

16 700

27 200

Командир відділення (молодший сержант)

11 200

17 700

28 200

Командир взводу (лейтенант)

14 100

20 600

31 100

Командир роти (капітан)

15 800

22 300

32 800

Командир батальону (підполковник)

18 500

25 000

35 500

При укладенні контракту на військову службу в Десантно-штурмових військах Збройних Сил України місячне грошове забезпечення в середньому вище ніж в Сухопутних військах ЗСУ на 30 %.

Крім цього, після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова допомога (підйомні) в наступних розмірах:

особам рядового складу - вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року – 15 368 грн.

- особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року – 17 289 грн.;

- особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року – 19 210 грн.

Також за громадянином в разі підписання контракту зберігається робоче місце, середньомісячна заробітна плата на підприємстві на якому він працював. Так само продовжує виплачуватися пільгова пенсія в разі підписання контракту на військову службу. Військовослужбовці отримують пільгове санаторно-курортне лікування, щорічну відпустку від 30 до 45 діб в залежності від вислуги років, компенсацію за піднайом житла, речове, медичне, харчове забезпечення.

Звертатися за адресою: смт. Варва, вул. Зарічна, 70

або за тел. 2-12-62; моб. 099-632-00-81