День Державного Прапора України

Дата: 14.08.2019 15:47

23-го серпня всі ми, громадяни України, відзначаємо велике державне свято  - День  Державного Прапора України.

Прапор України – це символ незалежності  та територіальної цілісності України, невід’ємний атрибут  монолітності та єдності держави.

Шановні пані та панове!

Я  -  впевнена, що пройде час, і всі ми, українці, громадяни України, залишимо в минулому непорозуміння та розбрат, і окрилені національною ідеєю, окрилені синьо-жовтим державним Прапором, об”єднаємося довкола розбудови рідної та незалежної України!

Я  - переконана, коли кожен із нас: від Президента до пересічного мешканця України, зробить хоч щось для розвитку України чи для розбудови своєї територіальної громади, не сподіваючись на винагороду, тоді й Україна в цілому, чи своя мала батьківщина  стануть кращими.

А на разі, дорогі друзі, щиро зичу всім нам доброго здоров”я (бо це – основне), зичу життєвого оптимізму (бо це -  дуже важливо), й розуміння того, що лише всі ми спільно зможемо розбудувати Україну!

Тож, зі святом!

З Днем Державного Прапора України!

З  Днем Незалежності!

Нехай святиться імя твоє, Україно!

Слава Україні!