До 28 річниці Незалежності України 2019

Дата: 14.08.2019 15:54

Я з великою радістю вітаю всіх вас з найбільшим і найвагомішим святом українського  народу – 28-ю річницею Незалежності України!

28-м років тому здійснилася споконвічна мрія українського народу – бути господарем на своїй рідній, Богом даній, квітучій українській землі.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули жити та працювати на своїй рідній землі! Проте майже завжди обставити складалися так, що українська земля була ласим шматком для сусідів і дуже часто  була розділена між сильнішими сусідами і українцям споконвіків доводилося боротися  за свою незалежність і територіальну цілісність.

Тож, 28-м років тому, 24 серпня 1991 року, Україна на кінець-то виборола свою Незалежність.

Йшов час…

28-м років Незалежності були роками великих випробувань  для молодої держави, тестуванням на зрілість, толерантність та дипломатичність. Але уникнути воєнного протистояння зі своїм північним сусідом  Україні  так і не вдалося. Тож, нині вже п”ятий рік триває це виснажливе воєнне протиборство.

Дорогі друзі!

Я впевнена: пройде час і Україна відродиться,  відбудується, візьме  новий старт у соціально-економічному та культурному  розвитку  і обов”язково дорівняється до високорозвинутих держав Європи та світу.

Насамкінець хочу завершити зверненням Володимира Сосюри:

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну!

Красу її, вічно живу і нову,

І мову її солов”їну!

Зі святом, дорогі друзі!

З Днем Незалежності!

Нехай святиться ім”я твоє, Україно!

Слава Україні!