Дорогі варвинчани!

Дата: 12.09.2019 12:39

Варвинська земля може пишатися тим, що на ній народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, примножуємо досягнення. Разом ми єдина і велика сім’я, що прагне створити зручні й комфортні умови для повноцінного життя. Усі досягнення, якими багата Варва, складаються зі щоденної плідної праці, знань і талантів його мешканців.

Я дуже вдячна вам за це! Вірю:  разом ми досягнемо ще більш вагомих результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку рідної Варви.

Дорогі ветерани! Низько вклоняюся вам і висловлюю щиру вдячність за ваш героїчний подвиг, за Перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові незалежної України. Бажаю вам доброго здоров’я, бадьорості духу, благополуччя та довгих і мирних років життя!
            Щиро зичу вам, дорогі земляки, миру, спокою, благополуччя, злагоди і добра. Бажаю впевненості у своїх силах і щасливому завтрашньому дні, творчих успіхів і трудових досягнень задля процвітання нашої Варви і єдиної незалежної України!

Хай квітне наша рідна Варва!

Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє нашу Варву, Ваші оселі та  родини, дарує нам мир, спокій та порозуміння.

З Днем народження, Варво!

З Днем селища, дорогі земляки!

Селищний  голова                                         Валентина Саверська-Лихошва