Варва відзначила День селища

Дата: 16.09.2019 12:04

Традиційне свято, коли вшановуємо річницю визволення Варвинщини, а цьогоріч ще й 940-ову річницю першої згадки про історичний Варин, 60-річчя початку нафтовидобутку на території району. Святкування відкривали патріотичний велопробіг і урочиста хода вихованців і педагогів навчальних закладів, колективів установ і підприємств селища.
Далі головним творчим майданчиком заволоділи місцеві артисти і гості із сіл нашого району, а також з Полтавщини - представники Чорнухинського і Лохвицького районів. Довкола вирував щорічний Перекопівський ярмарок із крамом і смаколиками, діяли декоративні виставки колективів установ і майстрів-умільців, розваги для дітвори.
Гарним заключним акордом денної частини святкування став виступ столичного рок-гурту GONTA, а ввечері дітей, молодь і всіх охочих збирають ігро- та дискотеки, святковий феєрверк.

Джерело: Редакція газети “Слово Варвинщини”