27 вересня у Верховній Раді України відбулося нагородження переможниць

Дата: 30.09.2019 16:23

Конкурс «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» проведено Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

У 2019 році в рамках проєкту «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» подали заявки 135 жінок з усієї України.

Селищний голова Саверська-Лихошва Валентина Василівна нагороджена Дипломом за успішну участь у конкурсі «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад – 2019». Назва ініціативи: "Вплив Органу самоорганізації населення "Варин-плюс" на демократичний розвиток Варвинської ОТГ"