Потрібна допомога мешканцю смт Варва Клименку Анатолію Івановичу

Дата: 01.10.2019 16:20

Фото без описуНеодноразово до селищної ради з проханням про допомогу звертався мешканець смт Варва Клименко Анатолій Іванович.

Рішенням виконавчого комітету Варвинської селищної ради від 14.02.2019 року №21 надано Клименку А.І. матеріальну допомогу на лікування, рішенням виконавчого комітету Варвинської селищної ради від 16.05.2019 року №69 надано Клименку А.І. надано матеріальну допомогу як соціально-незахищеному громадянину, всі виплати здійснені у відповідності до селищної програми. Також працівники селищної ради, кожен хто скільки зміг фінансово допомогли Клименку А.І.

Клименко А.І. постійно потребує коштів на лікування. 01 жовтня в обласному центрі йому зробили операцію.

На лікування та реабілітацію необхідна значна сума коштів, тому просимо небайдужих допомогти нашому земляку.

Реквізити для фінансової допомоги

Номер картки – 4149501010248897 Клименко Анатолій Іванович