Варвинська селищна рада звертається до мешканців селища Варва

Дата: 02.10.2019 15:36

Фото без описуЗокрема жителів вулиць Ломоносова, Грушевського, Вигінної,  9-Травня. В зв’язку з утворенням стихійного сміттєзвалища біля сміттєвих контейнерів по вул. Ломоносова, в р-ні «Центрального кладовища», було прийняте спільне  рішення: прибрати сміттєві контейнери та встановлювати їх безпосередньо перед поминальними днями.

Варвинська селищна рада повідомляє мешканців про адміністративну відповідальність та накладання штрафних санкцій при порушенні правил благоустрою селища  та повідомляє про встановлення в даному місці відео спостереження та відео фіксації порушень. Нагадуємо, що трактор КП «Господар»,  який вивозить сміття, їздить в даному районі кожного вівторка.

Рекомендуємо мешканцям, організаціям та підприємствам, які не уклали договір з комунальним підприємством «Господар»,  на вивезення твердих побутових відходів дані договори укласти в найкоротший термін.

Дякуємо за розуміння! Зробимо разом наше селище чистим!

За повідомленням Варвинської селищної ради.