Варвинська селищна рада
Чернігівської області

На заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради

Дата: 02.10.2019 16:18
Кількість переглядів: 689

Відділ освіти, дітей,  молоді та спорту Варвинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників  Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (далі – ІРЦ), а саме: вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога та практичного психолога.

Місце знаходження ІРЦ: 17600, Чернігівська область, Варвинський район, смт Варва, вулиця Шевченка, будинок 42.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра (спеціаліста);

- стаж роботи за фахом не менше 60 відсотків педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру повинен становити три або більше років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Зазначені документи подаються у Відділ освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної за адресою : смт Варва, вулиця Пилипенка, 3.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору у районній газеті «Слово Варвинщини» та на офіційному веб-сайті Варвинської селищної ради.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

  • перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
  • приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;
  • визначає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Перевірка знання законодавства у сфері освіти з особливими  освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки проводиться у формі письмового тестування.

Перелік питань розробляється і затверджується наказом відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Варвинської селищної ради.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов'язків. Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Бобошко Андрій Петрович, головний спеціаліст відділу освіти, дітей, молоді та спорту селищної ради, т. 066-484-8315.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь