Методичне об'єднання в ліцеї №2

Дата: 30.10.2019 16:24

30 жовтня в ліцеї № 2 відбулось методичне обєднання практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів Варвинської селищної ради. Об’єднала фахівців тема: «Інклюзивна освіта, корекційна педагогіка».

З доповіддю про особливості організації навчання в інклюзивному освітньому закладі виступила методист методичного кабінету відділу освіти, дітей, молоді та спорту Марина Саверська.

Практичний психолог ліцею №1 Олена Семічева поділилася практичним досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Соціальний педагог Олена Руднєва ознайомила присутніх з «Організацією інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти, як комплексний процес рівного доступу до якісної освіти дітей з ООП».

Соціальний педагог ліцею №2 Тетяна Хотіна підготувала виступ «Роль соціального педагога в інклюзивній освіті». Практичний психолог Закладу дошкільної освіти «Джерельце»  Людмила Семенченко ознайомила педагогів з «Організацією харчування дітей пільгових категорій».

Завершилось методобєднання тренінгом на тему: «Робота з батьками дітей з особливими освітніми потребами».