Круглий стіл з педагогами на тему «Соціум  та його роль у становленні особистості дошкільника»

Дата: 04.11.2019 15:36

31. 10. 2019р на базі ЗДО «Джерельце» було проведено засідання круглого столу з педагогами на тему «Соціум  та його роль у становленні особистості дошкільника»

Вихователь – методист Рубан Н.А. ознайомила присутніх із особливостями формування успішної соціалізації дитини в системі дошкільної освіти в сучасному життєвому вимірі. Цікаво і захоплююче було проведено різні форми роботи з кадрами з даного питання:

• Інтелектуальна розминка «Цікаві запитання з педагогічної скриньки»
  • Мозковий штурм
  • Вправа «Визнач тип соціальної компетентності»
  • Робота в групах :

склади квіти : «Доброти» (на пелюстках якої визначити методи і прийоми, які можна використовувати для успішної соціалізації дитини),

• «Розуміння» (написати причини, через які дитина не може соціалізуватися),
  • «Довіри» (визначити  напрямки і форми роботи з батьками з проблеми соціалізації дошкільників).

Потребувала  зосередженості та кмітливості  вправа «Розподіли героїв казок  до педагогічних позицій»

Дане питання надзвичайно актуальне сьогодні та викликало великий інтерес у присутніх, тому педагоги активно працювали над поставленими завданнями, висловлювали свої думки, припущення, пропозиції, робили висновки.

Отже,  для успішної соціалізації особистості дошкільника важливу роль відіграє педагог, який правильно організовує освітній процес та створює розвивальне середовище, де дитина зможе активно діяти, пізнавати світ, спілкуватися з однолітками та дорослими. Адже тільки соціально адаптована людина може досягти успіхів у сучасному суспільстві.