На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 3,9 мільярдів гривень

Дата: 07.11.2019 15:07

Платниками Чернігівщини за десять місяців поточного року  сплачено понад 3,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Від юридичних осіб надійшло 3,4 млрд грн, або 88 відс. надходжень. З них 1,8 млрд грн сплачено бюджетними установами (48 відс.). Фізичні особи - підприємці сплатили 458 млн грн (12 відс.).

Найбільшу частку надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в Чернігівському, Прилуцькому та Ніжинському управліннях.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн., при цьому розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн. (4173 грн. х 22 відс.).

Всі роботодавці, підприємства, установи, організації, а також і фізичні особи – підприємці, які використовують працю громадян з належним оформленням трудових відносин, мають сплачувати єдиний внесок за найманих працівників у розмірах не менш ніж мінімальний.

Своєчасна та повна сплата єдиного внеску це запорука соціальних гарантій та своєчасності виплати пенсій.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Чернігівській області