День Добра у Варві від Варвинської молодіжної ради

Дата: 14.11.2019 10:48

У Марії Рябоконь випускниці Варвинського ліцею №1 виникла ідея до Дня Добра. Добро змінить світ- така позиція життя в багатьох з нас. Не дивлячись на час та наше життя, все ж ми всі віримо в Добро. Саме з таким питанням члени Молодіжної ради зверталися до пересічних громадян на вулицях селища.

Не просто зверталися, а й дарували невеличкі солодощі. Реакція була різна. Хтось радів, хтось минав, хтось дарував щось навзаєм. Допомогли понести в люди частинку Добра нам Магазин - кафе " Зарічка", в народі "Стекляшка" Олег та Оксана Ященко. Закупили 88 шт. шоколадних батончиків, а ящик круасанчиків надано безкоштовно магазином.

Шоколадочки закупили за кошти, які були вторговані на аукціоні картини Світлани Смолич. Вона люб'язно надала один із своїх шедеврів на благодійність. Щиро дякуємо цим людям за їх Добре Серце. Всім бажаємо посмішок, радості та ....Добра. Ваша Молодіжна