ТВОРЧІ, УСПІШНІ, НЕПЕРЕВЕРШЕНІ !

Дата: 25.11.2019 16:02

21 та 22 листопада на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» відбувся перший зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» з номінацій «Початкова освіта» та «Хімія».

Участь в конкурсі в номінації «Початкова освіта»  представляли Ущаповська Аліна Володимирівна, учитель початкових класів КЗЗСО І-ІІІступенів «Варвинський ліцей №1», учитель вищої  кваліфікаційної категорії, Волох Лариса Павлівна, учитель початкових класів КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2», учитель вищої кваліфікаційної категорії та Мягка Антоніна Віталіївна, вчитель початкових класів Леляківського закладу загальної середньої освіти І ступеня, учитель першої  категорії.

Відбірковий етап конкурсу з номінації «Початкова освіта» відповідно до положення про конкурс  проходив з трьох випробувань:  «тестування»,  «методичний експромт» і «практична робота».  Хвилююче, але впевнено і успішно виконали тестові завдання учасники конкурсу. Найвижчі грані педагогічного таланту вони виявили  на методичному експромті. Високу компетентність,  професіоналізм і багатий педагогічний досвід всі учасники конкурсу продемонстрували  під час «Практичної роботи» - розв’язання педагогічних ситуацій.

Голова журі Квач Н.М., учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист КЗЗСО І-ІІІступенів «Варвнський ліцей №1» та  члени журі Назим А.А., учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель Журавського ЗЗСО І-ІІІступенів,  Хажанець О. Є., учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Світличанського ЗЗСО І-ІІ ступенів та Кривчун В.Б., головний спеціаліст відділу освіти, дітей молоді та спорту Варвинської селищної ради при підведенні підсумків одностайно визначили переможця -  Ущаповську Аліну Володимирівну, учителя початкових класів КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1», яка і буде  учасником  другого обласного  туру конкурсу «Учитель року-2020».

В номінації «Хімія» перший зональний тур Конкурсу представляли Комарова Ірина Іванівна, учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2», Карач Тетяна Іриніївна, учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей№1» та Дмитренко Лариса Олександрівна, учитель хімії та біології Остапівського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Конкурсні випровування хіміків були набагато складнішими і  різнобічнішими, це «контрольна робота» з розв’язуваням задач, «методичний практикум» у формі квесту та «практична робота» на вміння учителя організувати навчальну діяльність учнів на проведення відповідного хімічного експерименту. Високий професіоналізм, глибокі знання предмету, педагогіки та психології продемонстрували  на всіх етапах учасники конкурсу.

Детально і висококомпетентно підвела підсумки голова журі Щербина В.М.,учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, схвально підтримані членами журі Момотом М.М., старшим учителем хімії, директором Журавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Кривчун В.Б., спеціалістом відділу освіти, дітей, молоді та спорту. Переможцем стала Комарова Ірина Іванівна, учитель хімії КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №»2.

З високою відповідальністю, дотриманням вимог положення про  Всеукраїнський  конкурс «Учитель року – 2020»  забезпечили організацію та успішне проведення першого зонального туру конкурсу, створення належних умов, психологічного мікроклімату, творчої атмосфери,  завідувачі методичними кабінетами відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради  та сектору освіти Варвинської районної ради Л.І.Неділько і С.Г.Кисіль, головний спеціаліст відділу освіти В.Б.Кривчун та дирекції освітніх закладів.

Під тривалі  оплески вручили  грамоти з грошовими винагородами від районної організації Профспілки переможцям і учасникам конкурсу начальник відділу освіти, дітей, молоді та спорту Н.В.Редька та голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Кисіль, ніжними трояндами привітали  дирекції освітніх закладів.

Шановні переможці і учасники конкурсу! Обдарованих і талановитих вам учнів, підтримки колег, шани від батьків ваших вихованців. Нехай прекрасним цвітом рясніє шлях життя, а доля дарує повні щастям роки!

Л.Неділько, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради.