Шахрайські спроби виманювання грошей стають більш «вишуканими»

Дата: 03.12.2019 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області застерігають суб’єктів господарювання: днями зафіксовано дзвінки невідомих осіб керівникам суб’єктів господарювання Менського району.

Дзвінки надходять з  номеру 099-396-50-38.

Невідома особа представляється працівником органу ДПС регіону та пропонує зв’язатися з нібито її керівником за номером телефону 099-396-50-30. За вказаним номером відповідає особа, яка представляється керівником підрозділу органу ДПС і вимагає перерахувати кошти на платіжну картку.

Ці дзвінки є провокацією і черговим шахрайським способом незаконного збагачення. Застерігаємо платників регіону бути пильними та не піддаватись на провокації.

Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами необхідно відразу повідомити працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-370, 652-315.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області