12 грудня 2019 року в залі засідань Варвинської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 12.12.2019 16:31

Порядок денний:

1. Про схвалення селищного бюджету на 2020 рік.
  2. Про схвалення Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Варвинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  3. Про схвалення Програми з благоустрою території Варвинської селищної ради на 2020 рік.
  4. Про схвалення Програми розвитку житлово-комунального господарства Варвинської селищної ради на 2020 рік.
  5. Про схвалення Програми відшкодування КП «Господар» різниці між встановленим розміром тарифів на комунальні послуги та економічно обґрунтованими витратами на їх виробництво на 2020 рік.
  6. Про схвалення програми протидії захворюванню на туберкульоз у  2020  році.
  7. Про схвалення Комплексної програми розвитку  освіти Варвинської селищної ради  на 2020 рік.
  8. Про затвердження перспективного плану роботи та орієнтовного графіка проведення засідань виконавчого комітету Варвинської селищної ради  на 2020 рік.
  9. Про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Варвинської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
  10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  11. Про визначення  видів робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими до громадських робіт та порушниками на яких накладене адміністративне  стягнення у  вигляді громадських робіт або суспільно-корисних робіт у 2020 році.
  12. Про внесення змін до додатку до рішення виконавчого комітету від 16.05.2019 року №73 «Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2019 рік».
  13. Про організацію громадських робіт у 2020 році.
  14. Про схвалення  Програми «Членські внески» на 2020 рік.
  15. Про схвалення  Програми «Розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок» на 2020 рік.
  16. Про присвоєння  поштової адреси.
  17. Про організацію харчування дітей  у закладах освіти Варвинської селищної ради.
  18. Про надання дозволу на ремонт покриття тротуару.
  19. Про надання дозволу на спилювання зелених насаджень.
  20. Про надання дозволу на використання особистого майна селищному голові.
  21. Про надання матеріальної допомоги.
  22. Про виконання батьківських обов’язків Челмодєєвою К.М.