У четвер, 19 грудня, відзначається День святого Миколая Чудотворця

Дата: 19.12.2019 11:02

Фото без описуВ українців існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки, а дорослих заведено вітати побажаннями миру й достатку. Тож вітаємо зі світлим святом святого Миколая, бажаємо Вам і Вашим родинам знайти в його особі надійного заступника і помічника, нехай він оберігає Вас від бід та напастей, будьте завжди здорові, успішні й щасливі!

З теплими словами вітань звернулася селищний голова Валентина Василівна Саверська-Лихошва до дітей та дорослих, які завітали на Центральну площу Варви. Святий Миколай вручив подарунки дітлахам. Присутні змогли подивитися невеличкий концерт, в якому взяли участь школярі КЗЗСО «Варвинський ліцей №2» та художній колектив «Надвечір’я».