«Квітка бажань»

Дата: 19.12.2019 16:35

Фото без описуНа базі закладу дошкільної освіти «Джерельце», в рамках вивчення системи роботи  вихователя, що атестується   Сидоренко Н.Г. був здійснений колективний перегляд заняття – квесту з пріоритетом соціалізації на тему «Квітка бажань»Протягом заняття дошкільники вчились розв’язувати проблемні ситуації, застосовувати свої знання на практиці  у нестандартних ситуаціях та вирішувати елементарні винахідницькі завдання.

Вихователь на занятті активно впроваджувала інтерактивні методи, інноваційні технологіі та методики : ТРВЗ, бестінг,  блоки Дьєниша, коло Р.Лулія,  методика роботи над казкою Л.Фесюкової, технологія «Художнє слово і дитяче мислення» Н.Гавриш, пошуково – дослідницька діяльність.

В процесі діяльності вихованці  вчилися  виявляти інтерес до співрозмовників, уміння підтримувати розмову, аргументувати власні судження, відстоювати свої інтереси та враховувати інтереси інших.  Отже, під час заняття діти набували досвіду уміння працювати разом, згуртованості, розуміти, допомагати  та підтримувати один одного, робити добро ближньому.