Установчі збори відбулись – Громадську раду при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області обрано!

Дата: 23.12.2019 10:05

У податковій службі області відбулись Установчі збори по формуванню дорадчого органу - Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

Відкрив збори голова ініціативної групи Дмитро Адаменко, який інформував присутніх про проведену роботу у складі ініціативної групи.

В установчих зборах взяв участь керівник податкової служби області Олексій Літвінов. У своєму виступі він наголосив, що податкова служба  налаштована на відкритість та взаємодію з громадською радою у вирішенні нагальних питань її діяльності. Побажав новоствореній громадській раді успіхів та плідної роботи.

До складу громадської ради увійшло 29 представників громадських організацій області, які виявили бажання делегувати своїх представників до складу дорадчого органу.

Рейтингове голосування, яким зазвичай обирається громадська рада, не проводилось. Кількість кандидатів до складу громадської ради була меншою кількісного складу, визначеного ініціативною групою.

Перше засідання громадської ради запланували провести після затвердження органом її кількісного складу.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Чернігівській області