На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 4,3 мільярдів гривень

Дата: 24.12.2019 12:13

Платниками Чернігівщини за 11 місяців поточного року  сплачено понад 4349 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Від юридичних осіб надійшло 3,8 млрд грн, або 89 відс. надходжень. З них понад 2 млрд грн сплачено бюджетними установами (47 відс.). Фізичні особи - підприємці сплатили 497 млн грн (11 відс.).

Найбільшу частку надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в Чернігівській, Прилуцькій та Ніжинській ОДПІ.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн., при цьому розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн.

З 01 січня 2020 року розмір мінімальної зарплати складає 4723 грн., а мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1039,06 грн.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Чернігівській області