Методичний день у «Казці»

Дата: 14.02.2020 15:34

14 лютого 2020 року на базі ЗДО «Казка» відбулось методичне обєднання вихователів дошкільних груп. Основним питанням заходу було формування у дітей дошкільного віку художньо-продуктивної компетентності шляхом залучення до культури українського народу.

Свої творчі надбання роботи з дітьми щодо формування у них компетенції з освітніх ліній Базового компонента «Дитина у світі культури», «Дитина у соціумі» педагогам демонструвала вихователь Тамара Мороз. Вона провела заняття з дітьми на тему: «Народні традиції та звичаї вивчаємо, атрибути до свята виготовляємо».

Директор Лідія Бобошко організувала творчу педагогічну майстерню, що проходила в «Студії етнодизайнерів», де вихователі поділилися досвідом організації художньо-продуктивної діяльності та презентували творчі роботи дитячого та педагогічного колективів.

Захід поповнив скарбничку педагогів цікавими ідеями, а позитивна атмосфера подарувала усім гарний настрій та незабутнє враження.

Марина Саверська , методист відділу освіти