На території Чернігівського району викрито підпільний цех

Дата: 19.02.2020 10:45

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області  під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області в ході проведення операції «Акциз–2020» викрили черговий підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки.

Не будучи зареєстрованим в якості суб’єкта господарювання та не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, житель Чернігівського району на території приватного помешкання організував виробництво алкогольного сурогату. Розливав сурогат в скляну тару, використовуючи етикетки відомих торгівельних марок та підроблені марки акцизного податку, а також - в пластикову тару об‘ємом 2 та 5 літрів.

Реалізовували ділки недоброякісну продукцію через торгівельну мережу Чернігівської області, шляхом розміщення оголошень в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень та мережу Інтернет.

За результатами обшуків  з незаконного обігу вилучено 820 літрів горілки в асортименті (в скляній та пластиковій тарі), 504 марки акцизного податку з візуальними ознаками підробки та автомобіль, який використовувався для транспортування фальсифікату.

За повідомлення податкової міліції.