КОНКУРС- ЗАХИСТ НАУКОВО –ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК ВАРВИ відбувся

Дата: 20.02.2020 14:49

20 лютого 2020 року на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2»

«ТВОРЧІСТЬ  ПЕДАГОГІВ  У   ТВОРЧОМУ  ПОТЕНЦІАЛІ СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ» - такими словами можна узагальнити і охарактеризувати сьогоднішні виступи-захисти  наукових проектів Чернецької Каріни,  та Пирень Інни,   учениць 11 класу, Ренжеренко Вікторії, учениці 8 класу, Бобира Назара, учня 9 класу, Каші Анни, учениці 10 класу КЗЗСО І-ІІІст. «Варвинський ліцей №2» та Коротун Марії, учениці 11 класу КЗЗСО І-ІІІступенів «Варвинський ліцей №1». Багаторічна  копітка і наполеглива праця педагогів-наставників наукових керівників В.І.Небрата, О.В.Дегтяренка, Т.П.Никоненко,  А.В.Стародуб,  В.В. Денисенка  є проявом  багатогранної педагогічної творчості, спрямованої  на досягнення  максимально можливо пізнавального виховного та розвивального результату в процесі навчання школярів, яку вони здійснюють на принципах співробітництва, співтворчості, взаємоповаги, взаємної довіри, доброзичливості, пред’являючи учням свою високу вимогливість.

Окремі слова вдячності  висловлюємо науковим керівникам директору КЗЗСО І-ІІІст «Варвинський ліцей №2» Небрату В.І. та його заступнику з навчально-виховної роботи Дегтяренку О.В., які понад п’ятнадцять років готують юних манівців, особистим прикладом організовуть роботу з обдарованими  учнями, всебічно сприяють і допомагають педагогам розвивати творчий потенціал вихованців, формувати їх життєві компетенції.

Бажаємо успіхів нашим переможцям на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Л.Неділько, завідувач методичним          кабінетом відділу освіти