Варвинська селищна рада повідомляє, що за результатами земельних торгів 6,7842 га

Дата: 18.03.2020 17:19

Варвинська селищна рада повідомляє, що за результатами земельних торгів з продажу права оренди строком на 7 років на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 6,7842 га, кадастровий номер 7421155100:07:000:0624, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області, розмір річної орендної плати за користування даною земельною ділянкою, згідно протоколу земельних торгів від 17 березня 2020 року, становить 20 787 грн. 88 коп. і складає 16,31 % від нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.