Друге пленарне засідання 44 сесії сьомого скликання

Дата: 03.04.2020 13:10

02 квітня  о 14 годині в залі засідань селищної ради відбулося друге пленарне засідання 44 сесії 7 скликання

Порядок денний:

1.        Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність
2.        Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
3.        Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
4.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
5.        Про припинення права користування земельними ділянками
6.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Велика)
7.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Мащенко)
8.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Гаврікова)
9.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Бобошко В.П.)
10.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Небрат В.А.)
11.        Про поновлення договору оренди на земельну ділянку
12.        Про поновлення договору оренди на земельну ділянку
13.        Про розірвання договору оренди на земельну ділянку
14.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності
15.        Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах
16.        Про проведення земельних торгів у формі аукціону
17.        Про укладення договору на підготовку та проведення земельних торгів
18.        Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) взамін сертифікатів на право на земельну частку(пай)
19.        Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай)
20.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
21.        Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності
22.        Про дозвіл на оформлення права постійного користування земельною ділянкою
23.        Про внесення змін до Програми (по надзвичайних ситуаціях)
24.        Про внесення змін до Програми фінансової підтримки соціально-незахищених верств населення Варвинської об»єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки виклавши її в новій редакції
25.        Про внесення змін в Програму відшкодування КП «Господар» різниці між встановленим розміром тарифів на комунальні послуги та економічно обгрунтованими витратами на їх виробництво на 2020 рік.
26.        Про затвердження групи по оплаті праці клубних закладів куьтури
27.        Про внесення змін до Програми підтримки діяльності Варвинської районної ради ветеранів війни і праці на 2019-2020 роки виклавши її в новій редакції
28.        Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання селищної ради від 23 грудня 2019 року  № 430 «Про бюджет  Варвинської  селищної об`єднаної територіальної громади на 2020 рік»
29.        Про внесення змін до Положення про постійні комісії