Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла рішення стосовно формату Богослужінь у всіх храмах України.

Дата: 14.04.2020 10:44

Зокрема прийнято рішення стосовно того, що у дні християнського Великодня, іудейського Песаха і мусульманських ночі Бараат і початку місяця Рамадан, Богослужіння проходитимуть  тільки за участі священнослужителів та людей, що забезпечують онлайн-трансляцію. Парафіяни зможуть відвідувати храми індивідуально по одній-дві людини, коли богослужіння там не буде.

Крім того, існуватимуть альтернативні можливості освячення пасок і кошиків. Зокрема, священнослужителів можна запрошувати у пекарні, на заводи або в магазини, де ті освячуватимуть паски, і всі охочі зможуть їх купити вже освяченими. У сільській місцевості вірячи зможуть виставити великодні кошики за ворота, а священник зможе пройти вулицями і освятити їх.

Надзвичайна ситуація, в якій наша держава святкуватиме цього року Великдень , має привести всіх нас до єдності та любові одне до одного. Нехай ці важкі часи  стануть натхненням для кожного з нас стати відкритими до потреб слабких і змусять переосмислити наші цінності. Залишайтеся вдома!

P.S.  Наведена вище інформація носить рекомендаційний характер, і жодним чином не обмежує конституційні права і свободи громадян!