Вельмишановні мешканці громади!

Дата: 16.04.2020 09:02

Фото без описуНаближається одне з головних та найсвітліших  свят для православних людей – Великдень! Світле Христове Воскресіння – це свято, наповнене загальною радістю і душевним теплом. Пасха Господня дарує нам надію та сподівання на краще бо є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою.

Нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою. Нехай духовне поріднення згуртує й додасть мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною і доклали спільних зусиль задля розбудови нашої громади.

Міцного Вам здоров’я, святкового настрою, добра й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

Від імені депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та від себе особисто вітаю всіх із Воскресінням Христовим!

Селищний голова                                                                              В.В. Саверська-Лихошва