Творчі перемоги учнів Центру дитячої та юнацької творчості

Дата: 12.06.2020 11:07

Участь у різноманітних творчих змаганнях-конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи Центру дитячої та юнацької творчості Варвинської селищної ради. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму як для учнів так і для викладачів. В такий напружений час для нашої держави, для нашого району та об’єднаної громади, ансамбль ложкарів «Колорит»  Варвинського центру дитячої та юнацької творчості, в травні  місяці 2020 року, взяв участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому  інтернет фестиваль-конкурсі «Самоцвіти – країна безмежних можливостей».

Перша, але така очікувана, перемога юного колективу у фестивалі-конкурсі інструментальних ансамблів, в середній віковій групі міжнародного рівня,  із поважним складом конкурсної комісії в кількості 16 осіб, до якого входять представники українських музичних академій, режисери, керівники театральних студій, заслужені артисти, лауреати  міжнародних конкурсів, хореографи з Грузії, представники Польських академій тощо. Тож, почесне ІІІ місце, із 235 учасників, заслужено отримав ансамбль ложкарів «Колорит», керівник групи Барашко Ольга Вікторівна. Нових звершень, нових злетів юним обдаруванням та творчих досягнень керівнику групи!