Пленарне засідання 48 чергової сесії сьомого скликання

Дата: 23.06.2020 10:18

25 червня о 14 годині в залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання 48  чергової сесії 7 скликання

Порядок денний:

1.        Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність
2.        Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
3.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об»єднання земельної ділянки
4.        Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
5.        Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
6.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кисляк)
7.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки(Воробйов)
8.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Чичота)
9.        Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Клименко)
10.        Про внесення змін до  Програми про підтримку Варвинської районної ради ветеранів на 2019-2020 роки виклавши її в новій редакції
11.        Про передачу майна
12.        Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 24.10.2019 №336
13.        Про затвердження штатного розпису Варвинської селищної ради на 2020 рік у новій редакції
14.        Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 18.07.2019 №250
15.        Про внесення змін до рішення сорок першої сесії сьомого скликання селищної ради від 23 грудня 2019 року  № 430 «Про бюджет  Варвинської селищної об`єднаної територіальної громади на 2020 рік»
16.        Різне: