ВІТАННЯ УЧАСНИЦІ ПРОЕКТУ «УСПІШНА ЖІНКА»

Дата: 07.07.2020 11:05

Жінка – джерело наснаги та оптимізму, ніжності і любові, надії та милосердя, берегиня вогнища, гордість нашого сьогодення. У період світової кризи, політичної нестабільності та пандемії, жінки – активні представниці слабкої половини, які  домагаються успіху нарівні з чоловіками, проявляють щедрі організаторські таланти, цілеспрямованість, вміння робити добро всім, хто його потребує.

Одній із успішних жінок Варвинщини, волонтерці, голові Молодіжної ради, викладачу музично-теоретичних дисциплін комунального закладу «Варвинська дитяча музична школа» Варвинської об’єднаної територіальної громади Оксані Лукавенко, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва вручила Диплом учасниці інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка» та збірку в яку ввійшли ділові та цілеспрямовані жінки сіл і міст України, котрі своїми високими моральними якостями, духовністю, професійним хистом і щедрим організаторським талантом сприяють формуванню стійкої позитивної репутації, іміджу та інвестиційній привабливості всієї держави.