«Моя професія: консультаційна мережа»

Дата: 13.08.2020 10:16

Веббазована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» - гідний помічник у виборі професії

Створена вона з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок.

Отже, як пройти тестування?

Варіант . Перейдіть за посиланням https://myprofession.com.ua/, натисніть «Отримати код» та зареєструйтеся. Для реєстрації потрібно вказати прізвище, дату народження (не молодше 14 років), електронну пошту. Після проходження тестування програмою буде сформовано детальний звіт щодо ваших професійних особливостей.

Варіант . Зателефонуйте до найближчого центру зайнятості чи філії Чернігівського обласного центру зайнятості (телефони тут: https://chg.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-chernigivskoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti ), скористайтеся послугами фахівців-профконсультантів, отримайте від них кваліфіковані поради та унікальний пароль для проходження тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Отож, проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше!