Привітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2020 10:29

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності нашої держави!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю.

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

Ми відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності у час, коли на сході країни тривають запеклі бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

І сьогодні Варвинчани пліч-о-пліч з іншими українцями виборють у зоні АТО право на цілісність і суверенність наших територій, на мирне небо над головою. Разом із тим і мешканці, які чекають повернення рідних додому не стоять осторонь, а намагаються допомогти нашим бійцям на фронті.

І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Шановні мешканці Варвинської громади! З нагоди Дня Державного Прапора і незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України.

Слава Україні!