A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Варвинська селищна рада
Чернігівської області

Чи зараховується період догляду за дитиною до 3 років до страхового стажу?

Дата: 31.08.2020 18:45
Кількість переглядів: 115

До фахівців державної служби зайнятості надходять запитання від вагітних жінок щодо можливості реєстрації в службі зайнятості та отримання послуг, що передбачені загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття.

Надаємо відповіді на деякі з поширених питань

Так, з 1 січня 2016 року (частина 4 статті 21 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь