Фестиваль «На крилах злету»

Дата: 01.09.2020 09:06

Кульмінацією літа став фестиваль здібних, талановитих, спортивних учнів, які показали глибокі знання на обласних олімпіадах, стали переможцями і учасниками  Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, переможці обласних змагань з баскетболу, боксу та шахів, учасники Всеукраїнських історико - краєзнавчих конференцій, вихованці туристично-краєзнавчого клубу «Ніка», інші переможці та лауреати конкурсів.

Фестиваль  відбувся 27 серпня в будинку культури. Серед гостей фестивалю були: Тамара Дейнека, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Надія Редька, начальник відділу освіти, дітей, молоді та спорту, представники відділу та методичного кабінету, учні, педагоги, батьки.

Вітала та нагороджувала кубками та грошовою винагородою здобувачів освіти та педагогів-наставників Варвинський селищний голова  Валентина Саверська-Лихошва. Розважали присутніх творчі колективи будинку культури та талановита учнівська молодь.