1 ВЕРЕСНЯ! Для першокласників – це свято Першого дзвінка

Дата: 01.09.2020 16:45

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе вас

Тут все святково, гарно і врочисто

В щасливу путь і в добрий час!

1 ВЕРЕСНЯ! Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів, батьків і навіть дошкільнят і їх вихователів. Хоча цьогорічний День знань не був в повній мірі святковим через обмеження карантину у зв’язку із пандемією коронавірусу, але наші креативні працівники освітньої галузі громади, зробили все, щоб подарувати дітям свято і навіть казку.

1 ВЕРЕСНЯ – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного із нас. Це день, о дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – школи.

У черговий раз Варвинські ліцеї та Леляківська школа гостинно відчинили для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Дошкільні заклади з любов’ю зустріли своїх вихованців, які за час карантину сумували за своїми улюбленими вихователями, друзями, іграшками.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!