ВІТАЄМО З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2020 18:34

Шановні колеги закладів дошкільної освіти!

У цей святковий осінній день прийміть наші найкращі вітання із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Щира вдячність усім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддану працю, любов і турботу, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Від вашої виваженості, толерантності та творчої ініціативи залежить благополучне дитинство й подальша доля кожної особистості, адже на ваші плечі лягає відповідальність за виховання достойного майбутнього нашої Батьківщини.

Тож нехай доля щедро дарує вам незмінну прихильність за вашу творчу працю, а наполегливість і творча наснага допоможе в здійсненні нових професійних досягнень.

Наші любі колеги, вітаємо вас із таким чудовим святом і дякуємо усім вам за те, що ви присвятили своє життя роботі з дітьми! Бажаємо вам міцного здоровя та родинного тепла, приємних і радісних днів разом із вашими вихованцями. Нехай на цьому педагогічному шляху вас завжди супроводжують щирі дитячі посмішки і їхні значні успіхи та досягнення! МИРУ всім нам! Зі святом!!!

З повагою і турботою про вас відділ освіти і методичний кабінет.