Опалювальний сезон 2020-2021 років стартує

Дата: 07.10.2020 10:07

З метою своєчасного і стабільного забезпечення закладів освіти теплом в осінньо-зимовий період, виходячи з кліматичних умов та враховуючи фактичні температурні показники повітря селищним головою підписане розпорядження від 05 жовтня 2020 року №139 «Про початок опалювального сезону 2020/2021р.р.для установ і закладів освіти та культури, що перебувають у комунальній власності Варвинської селищної ради».

Опалювальний сезон розпочинається 12 жовтня 2020 року пробним запуском систем опалення та випробуванням нового обладнання, яке встановлене на газових модульних котельнях. Під час пробного запуску здійсниться перевірка газових вузлів та пристроїв, їх готовність до безперебійної роботи систем теплопостачання в осінньо-зимовий період 2020-2021р.р.