Селищна рада повідомляє стосовно роботи каналізаційних очисних споруд в смт Варва

Дата: 08.10.2020 18:42

8 жовтня поточного року в приміщенні Варвинської селищної ради  відбулась  нарада  стосовно роботи каналізаційних очисних споруд в смт Варва. В  зустрічі взяли участь: заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Василь Новак, в.о. начальника Державної екологічної інспекції Валентина Дзюба, голова Варвинської районної ради Петро Бакуменко, представник підрядної організації, директор ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ» Максим Трофимчук, представники   районної прокуратури та інші високопосадовці. Вів нараду заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

В  ході наради було заслухано інформацію Варвинського селищного голови В. Саверської-Лихошви та представника підрядної організації про проведення ряду заходів, направлених на ліквідацію та покращення ситуації з очищенням каналізаційних стоків.

Представники робочої наради виїхали на обєкт будівництва.

Тож робота продовжується. Після виконання запланованих заходів каналізаційні очисні споруди будуть введені в експлуатацію.